Hakkımızda

Amacımız;

Sene 2009 ve adomedya bölgede düşünülen fakat hayata geçirilmeyen projeleri hayata geçirmek için yola çıkar. Akçaabat’ta bölgenin en büyük led ekranını yerleştirir ve Akçaabat’ta bir vitrininiz var sloganıyla yola çıkar. İlerleyen zamanlarda günün şartları ve ihtiyaçları doğrultusunda, tecrübeli grafik tasarımcıları bünyesine katarak yola devam eder.
Akçaabat, Söğütlü ve Yıldızlı’da Açıkhava reklam araçlarının projesini gerçekleştirerek reklam alternetiflerini çoğaltır. Led reklamlar, Billboard reklam, Raket reklam ile desteklenmesi sağlanır. Adomedya Akçaabat ve Söğütlü’de dev led ekranlar ile bölgedeki reklam vitrinlerini çoğaltmaktadır.

Şuan Trabzon’un en önemli reklam firmalarından biri olan adomedya Türkiye’nin en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

İlkelerimiz;

adomedya Reklam Ajansı hizmet verdiği kurum ve firmaların, görsel ve kurumsal kimliklerini oluşturur, hedef kitleye ulaşmada uygulanacak adımları belirler, gerekli çözümleri üretir ve müşterileri adına uygular. İşlerinde hazır ve uygulanmış fikirlerden ziyade  yaratıcılığı ön planda tutar.

Geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerinin tanıtımı ile ilgili tüm isteklerine cevap verebilir, müşteri ilişkilerinde iyi hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği yaratma amacı güder. İş teslimi ve bitirmede verdiği sürenin dışına çıkmaz, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutar.

Kısaca adomedya reklam Ajansı sizin için çalışır, sizin için üretir, sizin için uygular.

Saygılarımızla…

free vectors